Svečana akademija povodom obilježavanja Dana državnosti Bosne i Hercegovine
Učenici i uposlenici naše škole nizom aktivnosti su obilježili veoma značajan datum u historiji naše domovine-Dan državnosti. Na Svečanoj akademiji koja je bila upriličena u četvrtak, 23.11. 2023. gosti naše škole prof. dr. Edin Radušić i dr. sc. Erma Ramić-Kunić govorili su o državnosti, posebnosti i jedinstvenosti naše domovine, o bogatoj kulturi, pismenosti i tradiciji, ali i burnoj historiji. Učenici su stihom, pjesmom i dramskim performansom prikazali kontinuitet državnosti, suvereniteta i jedinstvenosti naše domovine. Svečanosti su prisustvovali učenici, roditelji, uposlenici, te brojni gosti i prijatelji škole.
U holu škole je postavljena izložba učeničkih likovnih i literarnih radova “Bosna – i ponosna I prkosna.”

Vezani članci

Vezani članci