U OŠ “Fatima Gunić” održano je takmičenje osnovnih škola Općine
Na kantonalnom takmičenju iz atletike, pod nazivom “Atletski kup 2019.”
Na 4. Memorijalnom malonogometnom turniru “Nedim Škamo”, u organizaciji Udruženja
Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo je povodom
Na turniru u malom nogometu “Memorijal 2. viteška” za učenike