Danas je na Trgu Prve policijske brigade održana manifestacija “Naše nebo izvrsnosti” na kojoj su naši učenici i nastavnici dobili diplome i zahvalnice za ostvarene rezultate na kantonalnim takmičenjima.
Tehničari naše škole dobili su diplomu za osvojeno 1. mjesto na kantonalnom takmičenju, a njihovi mentori Hurija Nalo i Safet Višnjić zahvalnicu.
Hor i orkestar naše škole dobio je diplomu za osvojeno 2. mjesto na Reviji kulturno-umjetničkog stvaralaštva Kantona Sarajevo, a zahvalnicu za pripremu učenika nastavnica Emila Ćatović.
Ženska odbojkaška ekipa naše škole osvojila je 3. mjesto na kantonalnom takmičenju. Diplomu je preuzela kapiten odbojkaške ekipe Amela Rizvanović, a zahvalnicu za pripremu učenika za takmičenje nastavnik Muhamed Šetić.
Čestitke našim vrijednim učenicima i nastavnicima 👏👍👍

Vezani članci

Vezani članci