USPJESI I NAGRADE

Turnir u malom nogometu
8.11.2017.

Na  Petom memorijalnom turniru u malom nogometu "Fatima Gunić",  ekipa naše škole: Amidović Amer, Sirćo Ajdin, Efendić Aldin, Mehović Asmir, Hamzić Dino, Dervišević Adnan, Džafović Sead i Tabaković Mirza osvojila je 3. mjesto.

1. FIZIČKO kolo SPARKreators lige
19.10.2017.

1. FIZIČKO kolo SPARKreators Lige održano je 19.10.2017. godine u Trećoj osnovnoj školi. U kategoriji mlađe dobne skupine naši učenici Kadrić Elvir i Sirćo Amela osvoji li su 2. mjesto.
U kategoriji starije dobne skupine Brezac Ilma i Parnica Amina osvojili su 1. mjesto, a u utrci robota učenice su osvojile 3. mjesto. Učenike pripremala nastavnica Armina Handžić.

Kantonalno takmičenje u atletici
2.10.2017.

Na kantonalnom  takmičenju iz atletike, pod nazivom “Atletski kup 2017.” učenici naše škole postigli su sljedeće rezultate:

Jaser Memić – 300m muškarci, - 3.mjesto
Eman Spahić– bacanje kugle muškarci, - 3.mjesto

Općinsko takmičenje u atletici
22.9.2017.

Na općinskom takmičenju iz atletike, pod nazivom “Atletski kup 2017.” naša škola zauzela je 1.mjesto u ekipnom plasmanu.

Pojedinačni uspjesi su sljedeći:

Samra Ibrahimović – 60 m žene – 1. mjesto
Edina Spahić – 60m žene -  3.mjesto
Jaser Memić – 300m muškarci, - 1.mjesto
Selma Tabaković– 600m žene, - 2.mjesto
Ajdin Sijarić– skok u dalj muškarci, - 2.mjesto
Amela Šišić– skok u dalj žene, - 2.mjesto
Samija Maglajlić– bacanje kugle žene, - 1.mjesto
Nejra Omeragić– bacanje kugle žene, - 3.mjesto
Amar Ćumurović, Ismail Bećirbašić, Jaser Memić i Ismail Mehić– štafeta 4*100 muškarci, - 1.mjesto
Samra Ibrahimović, Edina Spahić, Halida Agović i Naima Džananović – štafeta 4*100 žene, - 1.mjesto

Učenike pripremao nastavnik Muhamed Šetić.