Ogledni časovi

31.5.2019.

Nastavnica islamske vjeronauke Šemsa Ćuprija  realizovala je ogledni čas u drugom  razredu, na temu: “Ljepote mjeseca ramazana i Bajrama”

28.5.2019.

Profesorica razredne nastave Zenka Ćesko  realizovala je ogledni čas u prvom razredu iz nastavnog predmeta Muzička kulturaj, na temu: “Muzičke igre”

23.4.2019.

Profesorica razredne nastave Ermina Uštović  realizovala je ogledni čas u prvom razredu iz nastavnog predmeta Tjelesni i zdravstveni odgoj, na temu: “Razvijanje spretnosti i okretnosti”

17.4.2019.

Nastavnica tehničke kulture Armina Bukvić realizovala je ogledni čas u sedmom razredu  na temu: “Robotika”

14.3.2019.

Nastavnica hemije i kulture življenja Amna Jašarević realizovala je ogledni čas u petom razredu iz nastavnog predmeta Kultura življenja, na temu: “Kultura i stil života”

7.3.2019.

Profesorica razredne nastave Sadina Mahir realizovala je ogledni čas u petom razredu iz nastavnog predmeta Likovna kultura, na temu: “Čestitka za 8. mart”

27.02.2019.

Profesorica historije  Naila Uzunović-Hasičić  realizovala je ogledni čas u šestom razredu na temu: “Stara Grčka”.

25.02.2019.

Profesor geografije, Eldin Crnčević  realizovao  je ogledni čas na temu: "Sjeverna Evropa.”

22.02.2019.

Profesorica bosanskog jezika Amra Bajrić realizovala  je ogledni čas u osmom razredu, na temu: "Interpretacija lirske pjesme “Stećak” – Skender Kulenović.”

27.12.2018.

Profesorice engleskog jezika  Ferizata Hadžović i Amina Ganić realizovali  su ogledni čas na temu: "Tour the World.”

26. 12. 2018.

Profesorica razredne nastave Zulejha Kopić realizovala je ogledni čas iz nastavnog predmeta Matematika na temu: ,,Geometrijska tijela.”

18. 12. 2018.

Profesorica razredne nastave Šebo Senada realizovala je ogledni čas iz nastavnog predmeta Muzička kultura na temu: ,,Dječije stvaralaštvo – Dječiji doživljaj sevdalinke.”

13.12.2018.

Profesorica biologije Lejla Podbićanin i profesor sporta Muhamed Šetić  realizovali  su  ogledni čas u devetom razredu na  temu: ,,U zdravom tijelu, zdrav duh.”

30.11.2018.

Profesorica razredne nastave Merima Ajnadžić realizovala je ogledni čas iz nastavnog predmeta Likovna kultura na temu: ,,Dječija mašta može svašta.”

29.11.2018.

Profesorica njemačkog jezika  Enisa Grebić  realizovala je ogledni čas u petom razredu na temu: “Die Schule und die Schulsachen”.

14.11.2018.

Profesorica razredne nastave Mersiha Kuko realizovala je ogledni čas iz nastavnog predmeta Bosanski jezik I književnost, na temu: ,,Jesenja pisma", Alija Hasagić Dubočanin.

30. 10. 2018.

Nastavnica matematike Amna Jažić, realizovala je ogledni čas u šestom  razredu, na temu "Skupovne operacije"

10. 10. 2018.

Nastavnik građanskog obrazovanja  realizovao je ogledni čas u sedmom  razredu, na temu "Odgovornost"