ARHIVA ZA ŠKOLSKU 2008/09 GODINU
Ogledni časovi i seminari

27.5.2009. godine

U okviru individualnog stručnog usavršavanja profesor tjelesnog i zdravstvenog odgoja Muhamed Šetić realizovao je ogledni sat na temu: „Dodavanje, hvatanje, vođenje i šutiranje lopte u rukometu.“

21.5.2009.

U okviru individualnog stručnog usavršavanja profesorica razredne nastave Ermina Uštović realizovala je ogledni čas iz nastavnog predmeta Matematika na temu "Mjerne jedinice"

29.4.2009. god.

Profesorica razredne nastave Gibanica Selma realizovala je ogledni čas iz predmeta Moja okolina na temu "Vremenske pojave"

22. 4. 2009. god.

U okviru individualnog stručnog usavršavanja profesorice engleskog jezika Amina Ganić i Elma Hodžić realizovale su ogledni čas na temu "Human body and health problems"

31. 3. 2009. godine
Ogledni čas

U okviru individualnog stručnog usavršavanja, profesor geografije Eldin
Crnčević, realizovao je ogledni čas na temu "Sjeverna Amerika"

27. 3. 2009. godine
Radionica za nastavnike

Nastavnice razredne nastave Ćesko Zenka i Kuko Mersiha realizovale su
kreativnu radionicu za nastavnike naše škole na temu " Svjetski dan voda"

4.3.2009.god.
Profesorica likovne kulture; u okviru individualnog stručnog usavršavanja,
Fehratović Lejla održala je ogledni čas na temu Osnovne, izvedene, tople i
hladne boje-čestitka za 8. mart

25.2.2009.god.
U okviru individualnog stručnog usavršavanja, nastavnica razredne nastave Šebo Senada održala je ogledni čas iz predmeta Likovna kultura na temu „ Državni simboli BiH“

23.2.2009.god.
Povodom Međunarodnog dana maternjeg jezika profesorica Bosanskog jezika Edisa Čolaković – Alajmović održala je ogledni čas na temu „Bosna i Hercegovina svojim jezikom zbori“

24.12.2008.god.
Nastavnica Bosanskog jezika i književnosti, u okviru individualnog stručnog usavršavanja realizovala je ogledni čas na temu "Padeži-vježba"

22.12.2008.god.
Profesorica razredne nastave Emina Baručija-Subašić, u okviru individualnog stručnog usavršavanja realizovala je ogledni čas iz predmeta Moja okolina na temu "Zima".

19.12.2008.god.
U okviru individualnog stručnog usavršavanja nastavnica Matematike Amna Jažić realizovala je ogledni čas na temu "Ah, ta matematika".

15.12.2008.god.
Nastavnik njemačkog jezika, Bakir Šabić i nastavnica historije, Vatreš Lejla u okviru individualnog stručnog usavršavanja realizovali su ogledni čas na temu "Evropska unija".

11.12.2008.god.
U okviru kolektivnog stručnog usavršavanja u našoj školi realizovana je radionica za nastavnika. U radionici je aktivno učestvovalo 20 nastavnika. Realizatori su bili nastavnici: Okanović Zijad, Baručija-Subašić Emina i Smajlović Fatima.

04.12.2008.god.
Nastavnica biologije, Lejla Podbićanin u okviru individualnog stručnog usavršavanja realizovala je ogledni čas na temu "Cvijet".

02.12.2008.god.
U okviru individualnog stručnog usavršavanja profesorica razredne nastave Alisa Dizdarević održala je ogledni čas na temu " Moj dom" iz predmeta Moja okolina.

26.11.2008.god.
Nastavnica predmetne nastave Mahir Sadina, u okviru individualnog stručnog usavršavanja realizovala je ogledni čas na temu "Zamjenice".

29.10.2008.god.
Nastavnica razredne nastave, Nermina Oglečevac u okviru individualnog stručnog usavršavanja realizovala je ogledni čas na temu "Prava djeteta".